Balónová Brána - Dino (60ks)

24.29€
+
-


Skvelý doplnok na Vašu dino párty, čo poviete? S touto krásnou zeleno-oranžovou balónovou bránou, môžete ozdobiť akékoľvek miesto v interiéri či exteriéri. Použiť ju môžete na dozdobenie tanečného parketu, fotokútika, či miesta, kde budete mať vystavené dobroty či fotografie. Do vytvorenia tohho balónového oblúka zapojte aj priateľov či rodinu - bude to skvelá tímová práca, čo poviete? 

 

Tip: Doplňte k balónom zelené palmové listy, alebo ich skombinujte s pôsobivými závesom - Vaši hostia z nich nespustia oči. A viete čo? - Celú si ju viete vytvoriť úúplne sami doma. (všetko potrebné na jej vytvorenie nájdete v balení)

 

Poznámka: Balenie je dodávané bez stojanu na balónový oblúk, preto použite lepiacu pásku alebo pripínačiky či dekoratívnu niť na pripevnenie oblúku k stene či k podlahe.

 

Tento set na vytvorenie nádhernej Dino Balónovej Brány obsahuje 60 balónov vo farbách oranžová, zelená v rôznych odtieňoch. Dostanete tiež 2.5 metra balónovej pásky a lepiacich bodky, aby ste balóny vedeli spojiť. 

 

 

a nájdete v nej:

16 ks x 30 cm (prie.) - Trávovo Zelené Trblietavé Balóny

14 ks x 30 cm (prie.) - Mätovo Zelené Trblietavé Balóny

17 ks x 30 cm (prie.) - Pastelovo Jablkovo Zelené Balóny 

13 ks x 30 cm (prie.) - Pastelovo Oranžové Balóny

2.5 m balónová páska - na uchytenie balónov do balónovej brány a nalepovacie bodky.

 

Tip: použite obyčajnú balónikovú pumpu. Tvorba balónového oblúku je potom omnoho rýchlejšia a sami sa tak veľmi neunavíte!

 

Balenie: 60 ks

Materiál: Fólia, Latex 

Rozmery: Balóny: 30 cm (priemer)

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.