Dúhová Balónová Brána (85ks)

31.79€
+
-


Skvelý doplnok na párty pre veľkých ale aj najmenších, čo poviete? S touto krásnou dúhovou balónovou bránou, môžete ozdobiť akékoľvek miesto v interiéri či exteriéri. Použiť ju môžete na dozdobenie tanečného parketu, fotokútika, či miesta, kde budete mať vystavené dobroty či fotografie. Do vytvorenia tohho balónového oblúka zapojte aj priateľov či rodinu - bude to skvelá tímová práca!

 

Doplňte k balónom čerstvé kvety, alebo ich skombinujte s pôsobivými závesom - Vaši hostia z nich nespustia oči. A viete čo? - Celú si ju viete vytvoriť úúplne sami doma. (všetko potrebné na jej vytvorenie nájdete v balení)

 

Poznámka: Balenie je dodávané bez stojanu na balónový oblúk, preto použite lepiacu pásku alebo pripínačiky či dekoratívnu niť na pripevnenie oblúku k stene či k podlahe.

 

Tento set na vytvorenie Dúhovej Balónovej Brány obsahuje 85 ks balónov vo farbách červená, ružová, modrá, zelená, žltá, oranžová a fialová. Dostanete tiež 4 metre balónovej pásky a lepiacich bodky, aby ste balóny vedeli spojiť.

 

Tip: použite obyčajnú balónikovú pumpu. Tvorba balónového oblúku je potom omnoho rýchlejšia a sami sa tak veľmi neunavíte!

 

Balenie: 85 ks

Materiál: Latex, Papier, Plast 

Rozmery: 13 - 30 cm (prie.)

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.