Balónová Brána - Matná Zlatá (55ks)

19.09€
+
-


Náš krásny balónový oblúk/Balónová Brána v matnej zlatej bude zaručenej nádherným doplnkom k vašej svadobnej oslave, rozlúčkovej či inej párty! S touto krásnou matnou zlatou balónovou bránou, môžete ozdobiť akékoľvek miesto v interiéri či exteriéri. Použiť ju môžete na dozdobenie tanečného parketu, fotokútika, či miesta, kde budete mať vystavené dobroty či fotografie. Do vytvorenia tohho balónového oblúka zapojte aj priateľov či rodinu - bude to skvelá tímová práca!

 

Doplňte k balónom čerstvé kvety, alebo ich skombinujte s pôsobivými závesom - Vaši hostia z nich nespustia oči. A viete čo? - Celú si ju viete vytvoriť úúplne sami doma. (všetko potrebné na jej vytvorenie nájdete v balení)

 

Poznámka: Balenie je dodávané bez stojanu na balónový oblúk, preto použite lepiacu pásku alebo pripínačiky či dekoratívnu niť na pripevnenie oblúku k stene či k podlahe.

 

Tento set na vytvoreniej Balónovej Brány obsahuje 55 balónov vo farbách biela a matná zlatá. Dostanete tiež 4 metre balónovej pásky a lepiacich bodky, aby ste balóny vedeli spojiť.

 

A nájdete v nej: 

7 ks x 30 cm (prie.) - Zlaté Matné Balóny

8 ks x 30 cm (prie.) - Biele Balóny

1 ks x 45 cm  (prie.) - Biely Balón

11 ks x 30 cm (prie.) - Biele Perlové Balóny

20 ks x 13 cm (prie.) -  Biele Balóny

8 ks x 30 cm (prie.) - Konfetové Balóny - Biele a Zlaté Konfety

4 m balónová páska - na uchytenie balónov do balónovej brány a nalepovacie bodky.

 

Tip: použite obyčajnú balónikovú pumpu. Tvorba balónového oblúku je potom omnoho rýchlejšia a sami sa tak veľmi neunavíte!

 

Balenie: 55 ks

Materiál: Latex, Papier, Plast

Rozmery: 13 - 45 cm (prie.)

 

 

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.