Stojan na Jedlo a Nápoje - Biela

29.99€
+
-


Prezentujte svoje nápoje a množstvo lahodných chuťoviek s týmto pôsobivým kombinovaným stojanom na nápoje a jedlo, ktorý vaši hostia budú zbožňovať! Tento jedinečný a pútavý stojan na maškrty je ideálny na stoloch alebo na ušetrenie mieste na stoloch, ak máte dlhší a úzky svadobný stôl.

 

Pri príchode, po privítaní Vašich hostí ich len jednoducho ponúknite.  Doplnťe ho ostatnými dekoráciami z našej bielo čiernej kolekcie a vytvorte nádhernú a nadčasovú vyzdobu vášho veľkého dňa. 

 

Stojan je bielej farby. Na jeho výrobu bol použitý vysoko tvrdený kartón, dostatočne pevný, aby uniesol všetky poháre. Na vrchnej časti sú zárezy, na uchytenie pohárov a zároveň miesto na umiestnenie chuťoviek. Do stojana sa vmestí 10 pohárov. 

 

Tip. Stojan môžete zložiť a opätovne použiť na dalšie oslave či párty. 

 

Balenie: 1 x Stojan na jedlo a nápoje, 3 x Dlhá Základná Podpera, 6 x Podpery Nôh, 7 x Lepiace podložky pre jednoduchú montáž. 

Materiál: Vysoko Tvrdený Biely Kartón

Rozmery: Stojan: 20 cm (V) x 80 cm (Š)

 

Som eko friendly! Tento ekologicky stojan je z eko materiálov, bez pridania akejkoľvek chemickej úpravy, a tak ho jednoducho a ekologicky úplne zrecyklujete.

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.