Dekoračný Záves - Lístky - Ružová

  • Dostupnosť: Očakávame opäť čoskoro u nás
34.99€
+
-


Vytvorte si nádherné pozadie na fotografovanie pomocou tejto jednoduchej kulisy - závesu plného ružových lístkov.

 

Jeho decentný dizajn je ideálny pre každú príležitosť. Zaveste ho na stenu alebo na konštrukciu, aby ste dokončili výzdobu priestoru, kde sa bude konať oslava. Táto krásna bledoružová farba lístkov predstavuje univerzálne pozadie pre všetky vaše fotografie - stačí ich skombinovať s našimi rekvizitami do fotokútika a získate tak dokonalý priestor na jednoduchú výrobu fotografií na vašej oslave či svadbe. 

 

Balenie obsahuje najmenej 100 metrov šnúry s listami s ružovej stuhy. Odrežte napríklad  2 metre dekoračnej šnúry ( podľa šírky, ktorú potrebujete ) a pripevnite ho k stene pomocou lepiacich bodov.  Takto z neho nakrájajte toľko koľko potrebujete, aby ste vytvorili záves v šírke, akú potrebujete. Nakoniec si ponechajte jeden kúsok, ktorý umiestnite na vrchnú časť vodorovne cez všetky zavesené šnúry s lístkam.  Ak je príliš veľký rozdiel v ich dĺžke, kľudne ich zo spodnej strany ostrihajte.  

 

Môžete však aj nastrihať také dlžky, ktoré budete potrebovať na prevesenie cez konštrukciu.  Prebytočné lístky jednoducho odstrihnete. 

 

Tip! Na pozadí zaveste biely balónový oblúk a vytvorte naozaj dokonalú výzdobu. A určite ich skombinujte s našimi ďalšími vynikajúcimi dekoráciami, budú vyzerať spolu naozaj skvostne. 

 

Balenie: 1 ks

Materiál: Šnúra s ružovými stuhovými lístkami 

Rozmery: 100 m

U nás získate

  • Doprava zdarma nad 55€.
  • Nájdete u nás viac ako 1000 položiek.
  • Pri objednávkach nad 55€ poštovné na Slovensko neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Platiť môžete: Online-kartou, PayPal, alebo na dobierku.