Keď si u nás objednáte tovar, musíme vám ho nejako doručiť. Štandartne používame na doručenie kuriérske spoločnosti.  Ak bývate v okolí nášho skladu, radi vám vašu objednávku pripravíme tak, aby ste si ju mohli vyzdvihnúť. S tým však vznikajú náklady.

Snažíme sa, aby aj poštovné bolo pre vás čo najvýhodnejšie. Práve preto okrem zaujímavých zliav, ktoré vám ponúkame, môžete ušetriť aj na poštovnom. 

 

  do 55.00 Eur (vrátane)    nad 55.00 Eur    

Platba Online - Kuriér

3.49 Eur zadarmo 

 Dobierka - Kuriér  

5.49 Eur 1.99 Eur

 

 

* elektronická platba = platba internet bankingom - momentálne prostredníctvom CardPay platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a Diners club, alebo službou Paypal. 

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Ceny poštovného do zahraničia sú určene jednotne a nájdete ich v spodnej časti textu. Ceny poštovného sú konečné.

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách; v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke).

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné si neúčtujeme, bez ohľadu na výšku alebo objem Vašej objednávky. 

 

Komfortné doručenie kuriérskou službou 

Ponúkame aj komfortné doručenie kuriérom. Tento spôsob má hneď viacero výhod, okrem iného je iste doručenie zásielky do 24 hodín od expedície (v pracovných dňoch) a doručenie priamo do Vašich rúk (na miesto, ktoré si sami určíte).

 

Poštovné do zahraničia 

V nasledovnej tabuľke sú uvedené sumy poštovného do zahraničia. Celkovú čiastku za tovar aj za doručenie je možné uhradiť prostredníctvom služby CardPay cez platobnú kartu VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard alebo Diners Club alebo službou Paypal.

 

  do 55.00 Eur    nad 55.00 Eur    
Česko - Platba Online

6.98 Eur

6.98 Eur

Rakúsko - Platba Online

9.98 Eur 9.98 Eur

Maďarsko - Platba Online

9.98 Eur 9.98 Eur

Poľsko - Platba Online

14.98 Eur 14.98 Eur