Keď si u nás objednáte tovar, musíme vám ho nejako doručiť. Štandartne používame na doručenie kuriérske spoločnosti.  Ak bývate v okolí nášho skladu, radi vám vašu objednávku pripravíme tak, aby ste si ju mohli vyzdvihnúť. S tým však vznikajú náklady.

Snažíme sa, aby aj poštovné bolo pre vás čo najvýhodnejšie. Práve preto okrem zaujímavých zliav, ktoré vám ponúkame, môžete ušetriť aj na poštovnom. 

 

  do 55.00 Eur (vrátane)    nad 55.00 Eur    
Platba Online - Kuriér 3.49 Eur zadarmo 
 Dobierka - Kuriér   4.49 Eur 0.99 Eur
 Osobný odber zadarmo zadarmo

 

* elektronická platba = platba internet bankingom - momentálne prostredníctvom CardPay platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro a Diners club, alebo službou Paypal. 

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Ohľadom presnej výšky poštovného do zahraničia Vás budeme informovať po potvrdení Vašej objednávky. Orientačné ceny poštovného do zahraničia si môžete pozrieť nižšie. Ceny poštovného sú konečné.

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách; v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke).

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné si neúčtujeme, bez ohľadu na výšku alebo objem Vašej objednávky. 

 

Komfortné doručenie kuriérskou službou 

Ponúkame aj komfortné doručenie kuriérom. Tento spôsob má hneď viacero výhod, okrem iného je iste doručenie zásielky do 24 hodín od expedície (v pracovných dňoch) a doručenie priamo do Vašich rúk (na miesto, ktoré si sami určíte).

 

Poštovné do zahraničia 

V nasledovnej tabuľke sú uvedené orientačné sumy poštovného do zahraničia. Celkovú čiastku za tovar je možné uhradiť len prostredníctvom služby CardPay cez platobnú kartu VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard alebo Diners Club alebo službou Paypal. Platbu za poštovné budete uhrádzať priamo pri preberaní zasielky.

Presnú cenu poštovného vám oznámime po skompletizovaní Vašej objednávky, keď budeme vedieť jej presnú hmotnosť;  približné poštovné však môžete zistiť aj z nasledovnej tabuľky: 

 

                                           

Česká Republika  (platba vopred)               

Európa (platba          vopred)
 do 0.5 kg   8.00 Eur       10.50 Eur
 do 1 kg   8.50 Eur 12.50 Eur
 do 2 kg  10.50 Eur 15.50 Eur