Taniere - BIO Cukrová Trstina - Biela - Malé (6ks)

3.29€
+
-


Viete si predstaviť, aká pekná by bola akákoľvek párty s vašimi priateľmi či rodinou ozdobená týmito papierovými tanierami?  Tieto taniere sú nádhernym doplnkom k akejkoľvek párty.  Sú neutrálnej bielej farby, tak ich môžete skombinovať s akoukoľvek výzdobou.  Najlepšie však na nich je, že sú vyrobené z cukrovej trstiny - a teda sú úplne biologicky odbúrateľné. 

 

Čo je to cukrová trstina: Rastlina cukrovej trstiny patrí do čeľade tráv. Náš riad sa vyrába zo stoniek a listov (teda zo zvyškových materiálov) lisovaním. Stonky majú priemer 20 až 45 mm a dosahujú výšky až 5 m. Rastliny dorastajú do jedného roka. Sú 100% biologicky odbúrateľné, kompostovateľné a bez akejkoľvek chemickej úpravy.

 

Použitie: Samotné jednorazové výrobky z cukrovej trstiny, a to nielen z biologického hľadiska vykazujú neuveriteľné vlastnosti použitia. Sú stabilné, majú hladký jemný povrch, produkty sú vhodné pre styk s potravinami, sú vhodné do mikrovlnnej rúry, krátkodobo (max. 5 min.). Teplotný rozsah -40 až +180 °C.

 

Skladovanie: Suché skladovanie bez priameho slnečného svetla.

 

Likvidácia: Domáce kompostovanie, hnedé BIO nádoby na smeti alebo nádoby na komunálny odpad.

 

Skombinujte ich s ostatným prestieraním ako sú veľké taniere, poháre či servítky, alebo nádherné balóny a stolovať sa môže začať :) 


 

Balenie: 6 ks 

Material: Cukrová Trstina

Rozmery: 17 cm 

U nás získate

  • Pri objednávkach nad 55 Eur poštovné na Slovensku neplatíte.
  • Máte 30 dňovú možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu.
  • Tovar skladom expedujeme na druhý deň.
  • U nás nakupujete s dôverou a bezpečne.